Нов модел TL-SM311LM TP-link съвместимост 1.25 g 550 метра модул радиоприемник SFP

  • (1 Отзиви)
В наличност

Етикети: модул SFP transceiver, SFP-предавателен, SFP модул, Евтини модул радиоприемник SFP, Високо качество SFP transceiver, Китай SFP модул доставчици.

  • Тегло На Опаковката : 0.2kg (0.44lb.)
  • Тип На Блока : парче
  • Размер На Опаковката : 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
лв.21.61

Нов модел TL-SM311LM TP-link съвместимост 1.25 g 550 метра, мулти-режим радиостанцията SFP модул

100% съвместим тест на добри условия за гаранция

Високо качество със сертификат CE и FCC,подмяна на 1 година и 3 години гаранция.

Телеком-клас качество,конкурентни цени, само 10%-20% от първоначално една цена

Състоянието На Продукта

Ние предлагаме висококачествени SFP портове(миниый-gbic) предавателен модул, който на 100% съвместимо с първоначално сам, може напълно да доверите на най-взискателните lan/безжична локална мрежа приложения,гласови проект или мрежа за внедряване, всички продукти са с 3 години гаранция и безплатна техническа поддръжка.

Доставка ние изпращаме всички продукти по целия свят безплатно чрез доставка икономиката. Всичко внос на мита и данъци, са отговорност на купувача. Предмети се изпращат на текущ потвърден адрес на клиента от понеделник до петък (събота и неделя и на празници са изключени) моля, проверете адреса за доставка до ПЛАЩАНЕ на стоките. Ако искате да промените адрес, PLS любезно, свържете се с нас,в противен случай, всяка промяна на информацията може да бъде, след като изоставиха тръгва

Забележка :

Позиция ще бъде изпратена от Хонг конг;

Времето за доставка варира от 3 до 25 работни дни:

САЩ/начало Европейскихстран------10~15working чрез дни

Други страни------15~25working дни

Настоятельное изисквания,моля, кой да избера курьерский като DHL,UPS,FedEx и така нататък.

Поради ограничения в списък, ние не трябва да качвате много точки.

Купувачи на едро моля свържете се с нас Преди да наддават! ! ! ! ! ! ! !

Гаранция и връщане ние осигуряваме подмяна на 1 година и 3 години гаранция на техническото обслужване. Нашата гаранция не покрива неправомерното използване, физическо увреждане, щети на водите, загуба или кражба. Всички покупки могат да бъдат върнати within14 дни от датата на закупуване за пълно връщане или замяна. Всички продукти трябва да бъдат в оригиналната им състояние. Продукт, който е повреден или да липсват части, които не refundable

Свържете се с нас, надяваме се, че сте доволни от нашите продукти и услуги и, от своя страна, ни възнагради с Пет звезди. Вашият положителен отзив ще бъде голям encourgement за нас в по-нататъшната работа. Ако имате ценни предложения или някакъв проблем с нашите продукти или доставка. Питаме какво се свържете ние веднага преди вие ни давате неутрална или отрицателна обратна връзка. Ние ще отговори на всеки въпрос в рамките на 24 часа (с изключение на почивните дни и празници ). След това ние ще се опитаме най-доброто ни за решаване на проблема възможно най-скоро.

За нас Добре дошли в нашия магазин Hrw.news! Основана през 2008 г., Шенжен BAIE-link technology Co., Ltd е водещ производител, предлага на оптичните приемо-предаватели,оптични пач-въжета и оборудване за оптични.Нейните продукти са били поставени на зони от Китай в цял свят, ние имаме нов продавач в Hrw.news, обаче, с нашия голям екип, оригиналните източници, ние предлагаме най-доброто и най-доброто качество, конкурентна цена и осмотрительное обслужване.


  • Скорост на пренос на данни : 1.25 грама
  • Конектор: Двухшпиндельный LC
  • Номер На Модела: МОДЕЛ TL-SM311LM
  • Място на произход: Гуангдонг, Китай (Континентален)
  • Търговска Марка : BAIE-ЛИНК
  • Тип кабел: Мультимодный
  • ДДМ/КЪЩА: Не поддържа
  • Дължина на вълната: 850nm
  • Пакет: СФП
  • Разстояние: 550 метра

Отзиви

Добавяне на отзив

Напишете свой отзив!:

Име:

Имейл:

Свързани продукти

Сухи розови листенца 250 гр/UE баня инструменти натурален сухо цвете, листенце избелване на спа-душ, ароматерапия за къпане козметика и красота 100% чисто нов натурален сушени венчелистчета от рози Тегло: 250 грама Продукт : Китай Това е направено от естествени сухи листенца от рози, сушени на слънце, без добавки,натурален
лв.18.41
2018 cool високо качество на зимата и есента Жени къс яке на жената отложным широка талия яка свободни топло мода палта CQ740 Уважаеми клиенти, радвам се, че сте дошли в моя магазин. Преди да купите, трябва да знаете следното: 1, аз съм приятелски настроен и честен търговец. Надявам се, че вие също така
лв.59.62 лв.47.69
Японски аниме Драконий перли: Дракон топка Z/Кай оригинален от banpresto майстор звезди парче (SSU) серия играчки фигура супер Desi Зеленчуци Важна забележка моля, уверете се, че сте се запознали с правилата по-долу, преди да сте направили поръчка, благодаря. 1. Всички части са произведени в големи машини, така че някои фигура
лв.78.41 лв.69.78